Czas na zmiany są potrzebne

autor Tomasz Dziedzic
2 minuty czytania
zegar odmierzający czas na zmiany

Czas na zmiany jest zawsze dobry

Ostatni miesiąc blog i bieganie leżało odłogiem. Tak to jest, że wszyscy, łącznie ze mną, piszą, że bieganie jest ważne, że jest nałóg, ale jednak są rzeczy ważniejsze. I właśnie takie rzeczy zaprzątały mi głowę w ciągu ostatniego miesiąca. Zmiany, które nastąpią będą miały też wpływ na moje bieganie i pisanie. Pewnie powrócę do biegania popołudniami i wieczorem, i w weekendy, a blog będzie miał częstsze wpisy. Jednym słowem, zmiany zawsze mają za zadanie poprawić to co już jest.W końcu wszystko co robimy, to robimy dla siebie. Kiedy robi się coś dla innych, to pośrednio robi się coś dla siebie. Także nawet kiedy poświęcasz się dla kogoś innego, to to też ma wpływ na ciebie.

zegar odmierzający czas na zmiany

Trzeba też pamiętać, że jak zrobisz coś dobrego dla siebie, to możesz uszczęśliwić tym innych wokół siebie. To wcale nie jest samolubstwo i narcyzm. W końcu przebywanie wśród ludzi zadowolonych jest o wiele przyjemniejsze. Także pamiętaj – twoje dobre samopoczucie ma pozytywny wpływ na twoje otoczenie. 🙂   Wyznaczaj sobie cele, choćby najmniejsze i staraj się do nich dążyć. Czas, który spędzisz w drodze, jest często piękniejszy niż samo osiągnięcie celu.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!      

You may also like

2 komentarze

Avatar of Czmielu
Czmielu 11 marca 2016 - 11:04

Istnieje teoria, że każda zmiana w dłuższej perspektywie przynosi poprawę 🙂 Powodzenia!

Reply
Avatar of Tomasz Dziedzic
Tomasz Dziedzic 13 marca 2016 - 22:09

Dzięki Tomek! Też mam taką nadzieję, a raczej pewność, że tak będzie 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia w startach!

Reply

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej